top of page

Гуртки нашого закладу в 2022-2023 н.р.

"Юні охоронці природи" (3 групи) - керівник Маздор Лілія Іванівна

Головні завдання роботи гуртків: вивчення основ природничих наук, законів екології, правила охорони природи, догляд за тваринами живого куточка. Акції: "Біла акація", "Чиста планета - чиста земля", "Зелений паросток майбутнього", "Птах року", "Годівничка", "Зимовий облік птахів", "Здраствуй, птах весняний!", "Птахи нашого саду" тощо. Участь в обласних змаганнях юннатів, обласному зльоті юннатів.

 

 

 

 

 

"Юні екологи" (3 групи) - керівник Пархоменко Наталія Новомирівна (сайт гуртка: https://sites.google.com/site/gurtokuniekologi/)

Головні завдання роботи гуртків: вивчення основ екології, охорони природи; дослідження та спостереження за живими об'єктами в природі та в кабінетних умовах; дослідницька, експериментальна та пошукова робота юннатів в різних напрямках. краєзнавчі дослідження. Вивчення місцевої дендрофлори, основ паркового будівництва. досліди по вирощуванню дерев.

Участь та високі результати в конкурсах: "Юний дослідник", "Парки - легені міст і сіл", "Вчимося заповідати", "Ріки мого дитинства", обласні змагання юннатів, МАН тощо.

"Юні овочівники" (2 групи) та "Юні кролівники" (2 групи ), - керівник Здебська Катерина Григорівна, вихованці молодшого та середнього шкільного віку

Головні завдання роботи гуртка: засвоєння знань про овочеві культури, місцеві, районовані, екзотичні; навчання прийомам агротехніки вирощування овочів, практичні роботи на земельній ділянці. Дослідницько-експериментальна робота з застосування різноманітних прийомів підвищення ефективності врожаю, випробовування нових сортів тощо. Вивчення біології кролів, особливостей догляду за ними. 

Гуртки постійно беруть участь в обласних змаганнях юннатів, обласному зльоті юннатів, конкурсі "Юний дослідник", акції "Турбота молоді - тобі, Україно!", операція "Кролик", "Зелений паросток майбутнього".

 

"Флористика та фітодизайн інтерєру" (1 група) та "Петриківський розпис" (3 групи) - керівник Письменна Юлія Юріївна

Головні завдання роботи гуртка: вивчення основ композицій з природного матеріалу, живих та сушених рослин; основ художньої композиції. Створення декоративних виробів різних технік. Виховання високиї естетичних смаків, любові до краси природи, розвиток художнього смаку, творчу уяву, фантазію.

 Участь у виставках "Країна Фантазія", "Весна Рудани", "Новорічна композиція", "Зоопалітра"

 

 

"Юні лісівники" (1 група) - керівник Цуренков Андрій Дмитрович

Головні завдання роботи гуртка: поглиблене вивчення ботаніки, основ квітникарства. Проектування та побудова нових квітників, алей, декоративних зелених насаджень. Догляд за квітковими рослинами відкритого та закритого грунту. Виховання працелюбства, любові до краси природи.

Участь в конкурсах "Школа - мій рідний дім", "Юннатівський зеленбуд".

 

 

 

 

 

"Юні квітникарі" (2 групи), "Юні ботаніки" (2 групи)- керівник Шишова Волошина Оксана Ігорівна

Головні завдання роботи гуртка: вивчення ботаніки, основ квітникарства, видів декоративних рослин. Проектування та побудова нових квітників, декоративних зелених насаджень. Догляд за квітковими рослинами відкритого та закритого грунту. Виховання працелюбства, любові до краси природи.

Вивчення основ фотозйомки, фотографування природних об'єктів, краєвидів, макрозйомка. Створення фоторепортажів, презентацій. Художня обробка фотознімків. 

Участь в конкурсах "Школа - мій рідний дім", "Парад квітів біля школи", "В об'єктиві натураліста".

 

 

 

"Дитячий екологічний рух" (3 групи) - керівник Нестеренко Ірина Сергіївна (відпустка по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку)

Головні завдання роботи гуртка: в формуванні ключових компетентностей особистості у процесі засвоєння системи знань з проблем взаємодії людини і навколишнього природного середовища, опануванні вміннями і навичками, необхідними для прийняття рішень згідно з принципами сталого розвитку

"Юні акваріумісти" (1 група) - керівник Тітченко Ірина Володимирівна

Головні завдання роботи гуртка: розширення і поглиблення знань з акваріумістики, формуванння умінь догляду за акваріумом та створення акваріумних комозицій . Виховання працелюбства, любові до краси природи, розвиток спостережливості, уваги, формування досвіду проектної та дослідної діяльності

Участь в конкурсах Новорічна композиція", "Природна скарбниця Придніпров'я".

DSC_0099.JPG
DSC_0087.JPG
%D0%9F%D0%B8%D1%81%D1%8C%D0%BC%D0%B5%D0%
DSC_0091.JPG
IMG-a0aa0099f8443f27acc7ab70968bc266-V_e
DSC_0124.JPG
DSC_0132.JPG
DSC_0118.JPG
DSC_0085.JPG
DSC_0125.JPG
DSC_0113.JPG

"Юні флористи" (4 групи) - керівник Андрійченко Лариса Юріївна

Головні завдання роботи гуртка: вивчення традицій та обрядів українського народу, основ традиційного декоративно-вжиткового мистецтва, виготовлення виробів з соломи. Виховання любові, поваги до традицій свого народу, навчання прийомам вишивки, плетіння, створення ляльок-мотанок, предметів побуту та інших витворів народних мистецтв.

Участь у виставках: "Різдвяні візерунки", "Країна Фантазія", "Знай і люби свій край", "Український сувенір", тощо.

"Юні садівники" (2 групи) та "Юні знавці лікарський рослин" - Небилиця Вікторія Анатоліївна

Головні завдання роботи гуртка: формування розуміння у юннатів взаємозв’язку природних явищ, вироблення вмінь ведення фенологічних спостережень, активізація пізнавальної та творчої діяльності дітей, розвиток знань, що сформувались у учнів під час вивчення природознавства в школі та з життєвого досвіду, виховання екологічно грамотної поведінки в природі.

"Лікарські рослини" (2 групи) - Дяченко Наталія Лайошівна

Головні завдання роботи гуртка: формування компетентностей особистості у процесі вивчення, збереження, відтворення лікарської флори та опанування технологіями культивування лікарських рослин.

"Відповідальне споживання" (1 група) - Дяченко Наталія Лайошівна

Головні завдання роботи гуртка: формування компетентностей особистості у процесі раціонального управління природними ресурсами, споживання товарів і послуг, що є нешкідливими для довкілля, при виробництві яких мінімізовано антропогенне навантаження на навколишнє природне середовище.

bottom of page